Czym najlepiej doczyścić swoje auto?

 Czym najlepiej doczyścić swoje auto?

Z tego względu, że już niedługo mój blog zostanie rozwinięty i będę poruszała o wiele więcej wątków na temat domu i nie tylko, zapoczątkuje nieco już teraz tematy różne i różniste i podpowiem Wam w kwestii bardzo ważnej - mycia swojego auta. Bo przecież każdy z nas lubi jeździć czyściutkim i zadbanym autkiem. :)

Jesteście zwolennikami mycia swojego auta w myjni samoobsługowej czy raczej tej tradycyjnej? A może lubicie samemu czyścić swoje auto i macie ku temu możliwość np. we własnym terenie bo mieszkacie w domku jednorodzinnym? Przy każdej z tej opcji, nieodzowne jest nie tylko spryskiwanie dużym ciśnieniem swojego auta, a dokładne domycie go gąbką lub ściereczką. Z doświadczenia wiem, że będąc na myjni samoobcługowej, gdy nie użyję dodatkowo ściereczki i nie wytrę najbardziej zabrudzonych miejsc, moje auto będzie miało szare miejsca na karoserii. Jakie są Wasze doświadczenia? Jako wskazówkę wspomnę jeszcze o tym, że warto na koniec mycia i spłukania, wytrzeć swoje auto suchą ściereczką z mikrofibry - nie dość, że nie będzie smug to jeszcze będzie się pięknie świecił. :)

A jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub posiadasz swój warsztat samochodowy, niezbędne wydawać się mogą myjki ultradźwiękowe, które zakupić możesz na http://myjultradzwiekami.pl/ - polecam!

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentarze:

Publikowanie komentarza